NASZE USŁUGI

Co możemy
dla Ciebie zrobić?

Kompleksowa usługa dla najwyższych wymagań.

Ciepło i Komfort

Pelety drzewne stały się realną alternatywą dla oleju opałowego, gazu czy elektryczności. Niezwykle atrakcyjny surowiec, jakim jest drewno, jest całkowicie neutralny pod względem emisji CO2 i nie zawiera siarki. Przyczynia się znacząco do ochrony naszej przyrody. Ponadto jest odnawialny w naszej ojczyźnie. Ogrzewanie na pellet spełnia wszystkie życzenia i wymagania dotyczące przyszłościowego zaopatrzenia w ciepło.

Kotły tylko najwyższej klasy!

Dobierając kocioł centralnego ogrzewania z Naszym klientem zwracamy uwagę nie tylko na ekonomię portfela, ale także czasową – W zależności od rozmiaru zasobnika, nasz kocioł odwiedzamy zwykle raz na kilka dni. Ponadto, prawidłowo dobrany kocioł na ekogroszek rozpalamy na początku sezonu, a wygaszamy całkowicie na wiosnę. Dużą wygodą może okazać się także fakt, że kocioł na pelet w razie potrzeby często potrafi rozpalić i wygasić się samoczynnie.

Zdalne Ogrzewanie

Pello to sterownik do zarządzania kotłami peletowymi. Sterownik posiada możliwość podłączenia do Internetu, a tym samym udostępnia interfejs sterujący za pomocą, którego możesz sterować większością parametrów Twojego kotła centralnego ogrzewania za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego. Zastosowane algorytmy spalania zapewniają łatwą obsługę oraz maksymalną automatyzację procesu spalania. 

Bądź EKO!

Ze względu na swoje właściwości fizyczne i chemiczne gaz ziemny stwarza dobre warunki do przyjaznego dla środowiska spalania. Praktycznie nie zawiera szkodliwych składników, takich jak siarka, chlor, fluor czy inne związki. Spaliny są prawie wolne od dwutlenku siarki i pyłu. Emisja tlenków azotu, która występuje w każdym procesie spalania, jest również stosunkowo niska w przypadku spalania gazu ziemnego i jest stale zmniejszana dzięki innowacjom technicznym.

Zadbajmy razem o środowisko!

Prędzej czy później  z każdym systemem grzewczym przychodzi czas, kiedy trzeba poważnie rozważyć jego wymianę:

Istniejące ogrzewanie jest przestarzałe? Stara instalacja cieknie i należy natychmiast ją wymienić?

Wybór odpowiedniego kotła centralnego ogrzewania, to często trudna decyzja dla laików. Powinien być oczywiście dobrze dopasowany do ogrzewanej powierzchni, ale także ekonomiczny, przyjazny dla środowiska i przyszłościowy. W końcu powinien znowu dobrze służyć przez długi czas.

Dobrze dopasowana powierzchnia pozytywnie wpłynie na mniejsze zużycie opału, a tym samym całość instalacji będzie ekonomiczniejsza dla Twojego portfela! A co za tym idzie czym mniejsze spalenie tym lepiej dla Naszego środowiska!

01

Konsultacja

Nie bój się zadawać pytań. Nasz wykwalifikowany zespół rozwieje wszelkie wątpliwości!

02

Instalacja

Dzięki naszemu kompletnemu pakietowi do wymiany ogrzewania zadbamy o wszystko, co w innym przypadku musiałbyś wykonać samodzielnie.

03

Gwarancja i konserwacja

Na każdą Naszą usługę dajemy gwarancję, ponieważ jesteśmy pewni wykonanej usługi!

 • Adam Polok
  Mój początkowy sceptycyzm szybko ustąpił miejsca zaufaniu kompetentnej i niezawodnej firmie
  Adam Polok
 • Katarzyna Przybyła
  Moi instalatorzy przybyli na czas, zdemontowali i zainstalowali nowy system grzewczy w 1,5 dnia
  Katarzyna Przybyła
 • Arek Tropek
  Nawet oferta ze stałą ceną była przekonująca. Wykonanie pod względem jakości i czasu było znakomite! Polecam!
  Arek Tropek

NAGŁA SPRAWA?

Skontaktuj się z nami!

512 026 297

KROK 1

Porady zgodnie z Twoimi potrzebami

Telefonicznie lub w Twojej lokalizacji – wspólnie wyjaśniamy wszystkie pytania dotyczące możliwych systemów grzewczych. W ten sposób otrzymujesz ofertę cenową dostosowaną do Twojej indywidualnej sytuacji grzewczej.

KROK 2

Instalacja przez nasz zespół

Nasza doświadczona ekipa montażowa zajmie się demontażem starego systemu i montażem nowego systemu grzewczego. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji