Pellet  

Wydajne i wygodne kotły na pelety drzewne, wiórowe, ze słomy. Niektóre z modeli pozwalają na spalanie innych biopaliw takich jak np. zboże.

Produkty
Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

 • KAMEN PERFEKT Bio to nowoczesny ekologiczny kocioł z wbudowanym zasobnikiem paliwa. Dzięki kompaktowym wymiarom idealnie sprawdzi się w małych kotłowniach. Kocioł wyposażony jest standardowo w samoczyszczący palnik pelletowy Venma Comfort oraz dotykowy sterownik ST-976.

  11 200,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Kamen PELLET Kompakt to nowoczesny kocioł wyposażony w palnik przystosowany do spalania pelletu, ziarna zbóż, pestek, itp.

  13 800,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Kamen PELLET Kompakt Lux to nowoczesny kocioł wyposażony w palnik przystosowany do spalania pelletu, ziarna zbóż, pestek, itp.

  12 700,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Kotły RBR-eco BIO z automatycznym podajnikiem paliwa i palnikiem przystosowanym do spalania biomasy w postaci peletu. Kocioł wyposażony w nowy innowacyjny sterownik Pello obsługujący 4 pompy oraz zawór mieszający,

  10 500,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Kotły RBR-B z automatycznym podajnikiem paliwa i palnikiem przystosowanym do spalania biomasy w postaci peletu. Kocioł wyposażony w nowy innowacyjny sterownik Pello obsługujący 4 pompy oraz zawór mieszający, regulator

  11 500,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów